Темелни и кровни мембрани5 Производ(и)

на страна

Grid  List 

Set Descending Direction
 • FLAGON BSL - темелна мембрана

  FLAGON BSL - темелна мембрана

  ПВЦ темелна мембрана. Одлична заварливост, голема отпорност на напад од микроорганизми и перфорација од корени, може да се користи во системот Flag Vacuum.
 • Firestone RubberGard EPDM

  Firestone RubberGard EPDM

  Еднослојна кровна мембрана од синтетичка гума.

5 Производ(и)

на страна

Grid  List 

Set Descending Direction