Бентотекс1 Производ(и)

на страна

Grid  List 

Set Descending Direction
  • Бентотекс

    Бентотекс

    Геосинтетска бентонитна хидроизолација за темелење на објекти. Функционира како глинена мембрана која во допир со вода набабрува и спречува продор на вода.

1 Производ(и)

на страна

Grid  List 

Set Descending Direction