Темелни и кровни мембрани5 Производ(и)

на страна

Grid  List 

Set Ascending Direction
 • Firestone RubberGard EPDM

  Firestone RubberGard EPDM

  Еднослојна кровна мембрана од синтетичка гума.
 • FLAGON SR - кровна мембрана

  FLAGON SR - кровна мембрана

  ПВЦ кровна водонепропустлива кровна мембрана. Водотпорна, со УВ заштита, отпорна на силен ветер и механички дејства.
 • FLAGON A - темелна мембрана

  FLAGON A - темелна мембрана

  ПВЦ темелна мембрана. Добра отпорност на контакт со масла и јаглеводород, брза инсталација по лиење на бетон, отпорна на високи механички дејства.

5 Производ(и)

на страна

Grid  List 

Set Ascending Direction